2005 yılından günümüze sektörde farklı firmaların ismi altında kaliteli hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Sıva file malzemeleri anlamında ihtiyaçlarınıza fazlasıyla karşılık vermekte olan ürünlerimiz, toptan satış fiyatları ile her bütçeye uygun seçeneklerden oluşmaktadır.

Yurt dışında işinde uzman fabrikalarda üretilen sıva file malzemeleri konusunda geçmişten bugüne çeşitli tecrübelere sahip olmaktayız. En zorlu yapılarda bile maksimum yalıtım imkânı sağlayabilme özelliğine sahip olan ürünlerimiz, iç cephe tasarımları sırasında yalıtım malzemesi olarak tercih edilmektedir. Yaşam alanlarının iç ve dış cephe mantolama işlemleri sırasında kullanılmaktadır. Özellikle cephe sistemlerinin ısı yalıtımlarında tercih edildiği gibi aynı zamanda tavan ve yer yalıtım alanlarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Konforu, uygun fiyatı yaşam kalitenizi daha da arttırmaya yardımcı olmaktadır.

Kaliteli malzeme temininin yanı sıra; dürüstlük ilkesinden hiçbir an sapmaksızın müşterilerimiz için en iyisini en uygun fiyata sunabilmenin gayreti içerisinde bulunmaktayız. İşinde uzman ekiplerimiz, sağlam altyapımız ve yılların vermiş olduğu büyük tecrübeler ile sektörün en önde gelen sıva file malzemeleri tedarikçisi olarak hizmet vermekteyiz.

Toptan ürün satışının yanı sıra taleplere uygun şekilde perakande satış seçeneklerimizde bünyemizde bulunmaktadır. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda onaylanan tüm siparişler 3 iş günü içerisinde istenilen adreslere sevk edilmektedir. Türkiye'nin en çok tercih edilmekte olan sıva file malzemeleri, farklı özelliklerden oluşmaktadır. Stoklarla sınırlı olan ürünlerimiz, kısa sürede tükenmektedir. Ve ürün envanterlerimiz sürekli olarak çok daha gelişmiş bir şekilde yenilenmektedir.

Yeni teknolojiler ışığında ürün yelpazesini sürekli geliştirmekte olan firmamız, siz değerli müşterilerine filecim.com bağlantı adresi üzerinden 7/24 online hizmet sunabilmektedir. Bu özel bağlantı adresi üzerinden ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, aynı zamanda içerisinde bulunduğumuz projeleri yakından takip edebilirsiniz. Sizleri de değerli referanslarımı arasında görmekten büyük bir memnuniyet duyarız.

Başka yerlerde bulamayacağınız ekonomik fiyat avantajlarından yararlanmak, en zengin ürün yelpazemiz içerisinden ihtiyaçlarınıza en uygun siparişi oluşturmak için sizlerde hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.